top of page

טיפים לעיצוב הבית

אספנו עבורכם את הטיפים הטובים ביותר לעיצוב הבית...

עיצוב הבית והמרפסת: הטרנדים החמים לקיץ!


געגועים לחופשת הקיץ בריזורט... רוח קלילה מנשבת, המים צלולים, חול הים נעים ורך, כיף לחפון בו את אצבעות הרגליים ועל שולחן צד מבמבוק ממתין שייק פירות קיצי בניחוח טרופי, תחושה של מרגוע. איזה חלום! אנחנו אוהבות את הקיץ, את הקצב האיטי, שמאפשר להתנתק ממרדף החיים ולהתמסר אל התענוגות, הקיץ קורא לנפש לצאת לחופש, ואנחנו מתמלאות בהשראה עיצובית ברוח קיצית שניתן ליישם כבר עכשיו בבית ובפרט במרפסת.
עיצוב קליל מחומרים טבעיים.

חומרים טבעיים מחברים אותנו אל הטבע, אל מקום גולמי מאוד, שבו הכול פשוט, פריטים מחומרים טבעיים הם פריטים קלי משקל, ששומרים על ערכם עם הזמן, ונחשבים לקלסיים, כלומר לעל-זמניים, כך שאם החלטת לעצב את מרפסת הבית בסלסלות קש, שולחנות ראטן, שידות מבקבוק ושטיחי כותנה טוב יהיה להציב פריטים אלו זה לצד זה ולהוסיף עציצים על מדפים תלויים או עציצים המונחים על הרצפה. זהו שינוי קל ליישום שייצור עבורך את אווירת החופשה הרצויה.
להוציא את הסלון החוצה.

זה הזמן למצות את לילות הקיץ הקרירים ולשבת תחת השמיים הפתוחים, סלון מפנק שכולל ספה, כורסה, מספר הדומים, כריות לרביצה, שולחן צד לקפה ושולחן אוכל קטן במרחב החוץ יצרו עבורך מתחם קליל לאירוח מפנק. מומלץ לשדרג את האווירה עם שטיח בדוגמה אבסטרקטית ובגוונים בהירים, מצע רך שידמה את חול הים (אך ללא הלכלוך), כמו כן מומלץ להוסיף עששית או נורת במבוק מדליקה, שיוסיפו לאווירה הרומנטית והנינוחה. אם המרפסת או קיר הוויטרינה שלך סגור מומלץ לתלות מספר מדפים לגובה ולהציב עליהם עציצים קטנים – הגינה הוורטיקלית שלך תיצור עבורך את החיבור לטבע ותשרה שלווה.
אבזור וטקסטיל מרככים את האווירה.

אולי זה החום הכבד... אולי כי הקצב הופך לאיטי יותר, אך רבים מסכימים שהקיץ משרה נינוחות, ומעודד להרחיב את ההתבוננות ולצמצם את העשייה. מעט מקרמה, בחירה של פריטים מחומרים קלים, צביעת ריהוט עץ בצבעי פסטל ובפרט במניפת צבעים כחולה ייצרו את האווירה המסוגננת הרצויה. שילוב של גווני חום או גוונים טבעיים עם הגוונים הכחולים ייצרו את השילוב המושלם בין רעננות לבין חמימות ונינוחות.
להשלים את האווירה עם עציצים גדולים.

חיברת את כל הנקודות – בחרת בשטיח בגווני תכלת, בחרת בספה בגוונים טבעיים, פרסת שמיכת פיקה קלילה ועליה הנחת כריות במרקמים שונים ובהדפסים טרופיים כדי ליצור אווירה של קיץ, התאבזרת בשולחן צד ואולי בהדום או בשניים לרביצה, קישטת את הקיר במקרמה ובכל זאת משהו אחד חסר – הפרטיות שלך –ובפרט אם הבית ממוקם בעיר ומציע נוף לחלון או למרפסת של השכן.


הפתרון המתאים ביותר לשמור על אווירה של קיץ ועל פרטיות מבלי לאבד את זרימת האוויר הטבעית היא לתחום את מרחב הישיבה בעציצים בכלים גדולים, אלו יכולים להיות כדים שצבעת בצבע לבן (או במספר צבעים עם הסגנון המקסימליסטי קורץ לך), עציצים מלאכותיים באווירה טרופית ועציצים שנתלו באופן ורטיקלי על כוננית או הונחו על ספסל. כדי ליצור אשליה של גודל מומלץ יהיה לסדר את העציצים על פי גובה, כאשר העציצים הקטנים והנמוכים ממוקם למרגלות רגלייך ואילו העציצים הגדולים ממוקמים רחוק יותר. משחקי הגבהים והמרחקים ישיגו את הפרטיות המיוחלת ויצרו עבורך תיחום באווירה טבעית למרפסת העירונית שלך.

לסיכום, אף שטרנד מוגדר כאופנה חולפת הטרנדים שנסקרו במאמר שלפניך ישמשו אותך לאורך זמן, שכן בכל קיץ מומלץ יהיה להיצמד למניפת צבעים בהשראת הים, ליהנות מהמרפסת כמקום המאפשר לשהות באוויר הפתוח, להוציא את "הסלון" החוצה, לאבזר אותו בכל הפינוקים – ספות, כורסאות, הדומים, שולחנות צד, קישוטי קיר וכמובן עציצים וליהנות מאיכות חיים באווירה ים תיכונית נינוחה.

חנות עיצוב הבית "נושא כלים" מעדכנת את המלאי מדי יום בפריטים חדשים, נשמח לייעץ לכך בבחירת הפריטים שיעטרו את המרפסת הקיצית שלך.

צרי איתנו קשר עוד היום – נושא כלים, חנות לעיצוב הבית במחירים נוחים.1 Yorum


Hilla Schinasi
Hilla Schinasi
09 Ağu 2022

כמה השראה איזה יופי :) אימצתי לעצמי כמה טיפים

Beğen
bottom of page